سعید زاهد

جذب ثروت با شیوه خاص فکر کردن

جذب ثروت با شیوه خاص فکر کردن

آقای والاس واتلز شیوه خاص فکر کردن برای جذب ثروت از جوهره اندیشمند را به این صورت توضیح میدهد:

شاید فکر کنید که با فکر کردن نمیتوانید به ثروت برسید! اما باید بگوییم که در اشتباهید. شما درواقع برای جذب ثروت و یا هرچیز دیگری نیاز به تفکر دارید. از قبل باید فکر کنید تا بتوانید آن را جذب کنید.

برای جذب ثروت و خلق هر چیزی لازم است ابتدا تصویری واضح، روشن و کامل از آن را در ذهن خود داشته باشیم و سپس آن را به کائنات منتقل کنیم. عده ای به این دلیل به خواسته خود نمی‌رسند که تصویر ذهنی آن‌ها مبهم و نامفهوم است. وقتی می‌خواهید پیامی را به جوهره اصیل و باشعور برسانید، باید پیام روشن و واضح باشد و از جملات منسجم استفاده کنید و حتما خواسته خود را به‌ صورت کامل بدانید. همان‌طور که سکان‌دار کشتی لحظه‌ای از سکان و قطب‌نما، چشم برنمی‌دارد، شما هم از خواسته و تصویر ذهنی خود چشم برندارید و بر آن متمرکز باشید، تصویرسازی صرف، بی‌فایده است و بایستی در ورای هر تصویر یک هدف نهفته باشد ودر ورای هدف، ایمانی راسخ و استوار مبنی بر تحقق آن هدف وجود داشته باشد.

خواسته خود را طوری در ذهن بیاورید که گویی قبلا تحقق یافته است و شمادر حال استفاده از آن هستید و همیشه به خاطر داشتن آن شکرگزار باشید. برای خواسته‌های خود از کاینات، درخواست کنید اما لازم نیست هرروز خواسته خود را بطلبید.

ایمان داشته باشید به آنچه طلب کرده‌اید رسیده اید و فضای اطراف و شرایط مالی خود را همان‌طور که می‌خواهید باشد تصور کنید و همواره در آن فضای باورمند زندگی کنید.

مطلب پیشنهادی

دنبال یادگیری بهتر خودشناسی هستید؟ میدانستید که فراگیری خودشناسی، ابعاد جدیدی در زندگی برایتان باز می شود و سبک جدیدی از زندگی را تجربه خواهید کرد؟

همین الان در کارگاه آموزشی رایگان مبانی خودشناسی از سعید زاهد شرکت کنید و اصول خودشناسی را فراگیرید.

ما تحقیقات بسیار گسترده ای در این زمینه برپایه علم و متافیزیک و عرفان انجام داده ایم که در صدد انتقال این تجارب و تحقیقات ارزشمند به عموم مردم هستیم.

ما تا زمانی که به قدرت و توانایی ذهن و افکار خودمان اشنا نباشیم و راهها و تکنیکهای ورود به ذهن ناخوداگاهمان را یاد نگیریم و تا زمانی که قوانین جهان هستی را درک نکنیم، نخواهیم توانست به ارامش به رفاه به روشنی و زیبایی و به هر چیزی که رویا و آرزوی ما هست، دست پیدا کنیم و در همین دور باطل گردش روزانه گرفتار خواهیم بود.

این رازی است که از صدها سال قبل در این حوزه مطالعه و بیان شده و عرفای بزرگ و مشاهیر جهان در اثار خود به این قدرت و توانایی انسان اشاره کامل کرده اند. ما در این بحث تلاش میکنیم مفاهیم مهم و ارزشمند تغییر در زندگی را فارغ از هر نوع مذهب و دینی که شما دوست عزیز دارید، بیان کنیم و این تحقیقات فراتر از مذهب و دین و تعصبات دینی بوده و با هیچ یک از مذاهب و ادیان در تضاد نمیباشد .

این مطالب و آموزه ها  چکیده ای از کتب و آثار و افکار و پژوهش های بزرگان و اندیشمندان جهان میباشد که با تحقیق و مطالعه در اختیار شما قرار میگیرد. برای حصول نتیجه بهتر و سریعتر پیشنهاد میگردد این مطالب را به همون شکلی که ارایه میشه بپذیرید و باور کنید تا نتایج شگفت انگیز آن را در کمترین زمان ممکن در زندگی خود ببینید. ما اینجا سحر و جادو و معجزه نخواهیم کرد بلکه راههایی را به شما اموزش خواهیم داد که از بین آثار و نتایج پژوهش و افکار صدها سال، دهها دانشمند و محقق بزرگ در جهان استخراج شده تا در مسیر قوانین جهان هستی و در مسیر کاملا طبیعی شاهد اتفاقات و تغییرات شگفت انگیز زندگی خود باشید. ما قوانین جاری در جهان هستی را به شما معرفی و به سادگی آشنا میکنیم.

“چارلز هانل مارسی شیموف: وقتی شروع کردی به فهمیدن و حقیقتاً تسلط پیدا کردی روی افکار و احساساتت، آن‌وقت است که می‌فهمی چطور واقعیت خودت را خلق می‌کنی. آن‌وقت است که به آزادی می‌رسی و آن‌وقت است که تمام قدرت تو خودش را نشان می‌دهد.”

شما با داشتن کلید ورود به ناخوداگاه خود در حقیقت روی پل بین خودتون و جهان هستی که منشا و منبع همه نیروها و انرژی و ثروت و سلامتی و خوشبختی است قدم خواهید زد  و وارد اقیانوسی از فراوانی و نعمت و ثروت میشوید که هر لحظه در اختیار شما بوده و طبق اراده خودتان در دسترس شما خواهد بود .  اگه فیلم راز ساخته خانم راندا برن رو دیده باشید  ، که با مفهوم  قانون جذب میباشد ، به بخشی از راز جذب  پی میبرید .

مذاهبی مانند هندوییسم، سنت هرمسی، بودایی، یهود، مسیحیت و اسلام و تمدن‌هایی مانند بابل و مصر باستان این قانون را از طریق نوشته‌ها و داستان‌هایشان در اختیار مردم گذاشته‌اند. در تمام دوران‌ها این قانون به شکل‌های مختلف در نوشته‌های قدیمی ثبت‌شده است. در ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح این راز را بر روی سنگ حک کرده‌اند.

“” خانم راندا برن در کتاب قانون جذب چگونه کار میکند مینویسد :

بزرگترین راز زندگی، قانون جذب است که می‌گوید هر چیزی مشابه خودش را جذب میکند. این قانون یعنی شما در زندگیتان، تجربیات و شرایطی را جذب میکنید که شبیه افکار و تصاویریست که در ذهنتان نگه داشته‌اید. شما آنچه را که مدام در فکر دارید، به زندگیتان جذب میکنید. اگر درباره‌ی آنچه می‌خواهید، فکر کنید و این فکرکردن را ادامه دهید، آن را وارد زندگیتان خواهید کرد.

از طریق این قانون قدرتمند، افکارتان به داشته‌هایتان در زندگی تبدیل میشوند. افکار فعلی شما در حال ساختن زندگی آینده‌تان هستند و به همین خاطر با تغییردادن افکار الانتان میتوانید زندگیتان را تغییر دهید. به محض اینکه راز را بفهمید، میتوانید از روند خلق برای جذب هر آنچه میخواهید استفاده کنید و زندگی رویاییتان را بسازید. روند خلق از سه قدم ساده ساخته شده: درخواست، باور، دریافت.”

جان آساراف: “ساده‌ترین شکلی که قانون جذب را برای خودم تجسم می‌کنم این است که خودم را یک آهن‌ربا تصور می‌کنم: همان‌طور که آهن‌ربا آهن را جذب می‌کند، من هم شبیه افکار خودم را به‌طرف خودم جذب می‌کنم.”

ذهن ناخوداگاه ما در واقع به منبع بینهایت جهان هستی متصل است که ورودی های اون از ضمیر خوداگاه ما شکل میگیرد . این مهمترین و اساسی ترین نکنه ایست که باید درک کنید که ما بعنوان انسان و مخلوق هوشمند خدا، اراده آزاد داریم تا خودمون فکر کنیم و تصمیم بگیریم و در حقیقت دروازه ورود به جهان هستی و اقیانوس بینهایت فراوانی و ثروت همین اراده و منطق و خوداگاه ماست .

خروج از نسخه موبایل