تست خودشناسی رایگان


تست خودشناسی رایگان ( چکاپ باورها )

تست خودشناسی رایگان یا همان چکاپ کامل باورها ، برای بررسی موانع و مشکلات در حوزه نظام باورهای شما طراحی شده است. همانطور که در مقاله ” خودشناسی چیست؟ ” بطور کامل به مبحث خودشناسی و راه های رسیدن به خودشناسی صحبت کردیم، از ضرورت تست خودشناسی را نیز بیان کردیم. شما با این تست خودشناسی به وضعیت الگوهای ذهنی خود در زمینه ثروت و درآمد و شغل پی میبرید. لطفا پاسخ هر سوال را با احساسی که همین لحظه دارید، جواب بدهید.

این جملات با دقت بالایی طراحی شده اند تا همه الگوهای نظام باوری شما را بیرون بکشند. برای شروع تغییر در مسیر زندگی، لازم است باورهای ضعیف و محدودکننده، شناسایی شده و سپس نسبت به اصلاح و یا حذف آنها اقدام شود.

مهمترین مرحله گذر از شرایط فعلی به سمت تغییرات بزرگ در زندگی، شناختن عوامل ایجاد کننده مشکلات و محدودیتها در زندگی میباشد. باورها هر لحظه با توجه به افکار و توجه ذهن ما در حال شکل گرفتن هستند.

اینطور نیست که ما در گذشته یکسری باورهایی را برای خودمان ساخته ایم و فقط همان باورها هستند که الان برای زندگی ما تصمیم میگیرند. ما هر لحظه با توجه به نوع و شکل افکاری که در ذهن داریم، در حال شکل دادن الگوها و باورهای ذهنی هستیم. لازم است در هر دوره چند ماهه نسبت به چکاپ باورهای ذهنی اقدام کنیم تا از ورود باورهای جدید و سالم بودن آنها مطمن بشویم.

چگونه باور هایم را در جهت رسیدن به خودشناسی اصلاح کنم؟

برای مطالعه بیشتر جهت ارتقاء باور ها و همچنین خودشناسی، از محتوای پادکست خودشناسی و یا مقالات خودشناسی که بطور رایگان در اختیار شما قرارگرفته است، استفاده کنید.


در زیر میتوانید به آزمون های رایگانی که برای شما کاربران عزیز درنظر گرفته ایم، دسترسی داشته باشید. توجه کنید که بعد از اتمام آزمون و اطلاع یافتن از نمره، بهتر است دکمه “ نمایش پاسخ ها ” را زده سوالاتی را که با رنگ قرمز مشخص شده اند، یادداشت کنید تا بتوانید روی آن باورها کارکرده و سطح آگاهی و باورهای خود را ارتقاء دهید.


تست خودشناسی آزمون باورهای ثروت و پول

برای ورود به آزمون باورهای ثروت و پول،‌ روی دکمه زیر کلیک کنید.

تست خودشناسی باور اعتماد به نفس

برای ورود به آزمون باورهای اعتماد به نفس و روابط،‌ روی دکمه زیر کلیک کنید.