صفحه-آزمون

آزمون رایگان چکاپ باورها

آزمون رایگان بررسی باور ها ، برای تست موانع و مشکلات در حوزه نظام باورهای شما طراحی شده است. شما با این آزمون به وضعیت الگوهای ذهنی خود در زمینه ثروت و درآمد و شغل پی میبرید. لطفا پاسخ هر سوال را با احساسی که همین لحظه دارید، جواب بدهید.

این جملات با دقت بالایی طراحی شده اند تا همه الگوهای نظام باوری شما را بیرون بکشند. برای شروع تغییر در مسیر زندگی، لازم است باورهای ضعیف و محدودکننده، شناسایی شده و سپس نسبت به اصلاح و یا حذف آنها اقدام شود.

مهمترین مرحله گذر از شرایط فعلی به سمت تغییرات بزرگ در زندگی، شناختن عوامل ایجاد کننده مشکلات و محدودیتها در زندگی میباشد. باورها هر لحظه با توجه به افکار و توجه ذهن ما در حال شکل گرفتن هستند.

اینطور نیست که ما در گذشته یکسری باورهایی را برای خودمان ساخته ایم و فقط همان باورها هستند که الان برای زندگی ما تصمیم میگیرند. ما هر لحظه با توجه به نوع و شکل افکاری که در ذهن داریم، در حال شکل دادن الگوها و باورهای ذهنی هستیم. لازم است در هر دوره چند ماهه نسبت به چکاپ باورهای ذهنی اقدام کنیم تا از ورود باورهای جدید و سالم بودن آنها مطمن بشویم.

چگونه باور هایم را اصلاح کنم؟

برای مطالعه بیشتر جهت ارتقاء باور ها و همچنین خودشناسی، از محتوای باشگاه ثروت که بطور رایگان در اختیار شما قرارگرفته است، استفاده کنید.

برای ورود به بخش باشگاه ثروت کلیک کنید.


در زیر میتوانید به آزمون های رایگانی که برای شما کاربران عزیز درنظر گرفته ایم، دسترسی داشته باشید. توجه کنید که بعد از اتمام آزمون و اطلاع یافتن از نمره، بهتر است دکمه “ نمایش پاسخ ها ” را زده سوالاتی را که با رنگ قرمز مشخص شده اند، یادداشت کنید تا بتوانید روی آن باورها کارکرده و سطح آگاهی و باورهای خود را ارتقاء دهید.


آزمون های رایگان گروه تحقیقاتی سعید زاهد

آزمون باورهای اعتماد بنفس و روابط

آزمون-باور-روابط