سعید زاهد

تکنیک سوالات کوانتومی

تکنیک سوالات کوانتومی

برای جذب ثروت و پول براساس قانون جذب، تکنیکهای مختلف و با نتایج عالی را در پست های قبلی آوردیم و در این پست نیز یک تکنیک بسیار قدرتمند را برای شما اموزش میدهیم. این روش را در پستهای قبلی به شکل عمومی تر طرح کرده بودیم. در این جا به صورت تخصصی جذب پول با آن آشنا خواهید شد.

تکنیک سوالات کوانتومی از آنتونی رابیز در خصوص جذب پول:

شما الان میدانید که ذهن ما بر اساس سوال و جواب، در حال فکر کردن و پاسخ دادن میباشد. یعنی ما در برخورد با هر رویدادی، بدون اینکه متوجه باشیم، سوالاتی را در ذهن خود میپرسیم و ذهن ما هم بر اساس ماهیت سوال، پاسخهایی را در خور سوالات به ما میدهد و ساختار فعلی زندگی ما نیز بر اساس پاسخهایی است که قبلا ذهنما برای ما داده است.

یعنی ما ناخواسته وارد بحثی میشویم که پاسخش زندگی ما رو میسازه. این سیستم مغز، بسیار هوشمندانه طراحی شده است. ولی اگر ما این مکانیزم ذهن را نشناسیم و اجازه بدهیم تا مثل قبل شرایط و اتفاقات پیش روی ما، سوالات را بپرسند، دقیقا همان پاسخهای قبلی را دریافت خواهیم کرد. پس چیکار کنیم؟؟؟

ما از این سیستم هوشمندانه ذهنمان میخواهیم، هوشمندانه استفاده بکنیم و با توجه به خواسته ها و نیازهای زندگیمون، سوالات قدرتمند و راهکار دهنده از ذهنمون میپرسیم.

با هر سوال از ذهن و در حقیقت از کاینات، یک خلاء در کاینات ایجاد میشود که برخلاف قانون جهان میباشد و کاینات باید برای سوال شما، پاسخی در خور سوال شما بدهد تا خلاء ایجاد شده پر شود.

این سوالات میتوانند کل مسیر اینده شما را ترسیم کنند. در جذب ثروت و پول، شما سوالاتی را از ذهنتان بپرسید که، مسیر مالی شما را در روزها و ماههای اینده مشخص نماید. به راهکارهای کم و محدود قانع نباشید. میتوانید از ذهنتان سوال کنید که من چگونه میتوانم تا اخر این هفته به 5 میلیون تومن دست پیدا کنم؟ و یا میتوانید بپرسید من تا 6 ماه بعد چگونه میتوانم مبلغ 500 میلیون تومن بسازم؟ برای هر کدام از این ها جهان پاسخی در همان سطح خواهد داد.

سوالات را با تفکر مثبت و باور فراوانی بینهایت از ذهنتان بپرسید. سوالاتی همچون من چطور میتوانم فلان کسب و کار را تا سه ماه دیگر راه اندازی نمایم؟

من چگونه میتوانم کسب و کارم را در سطح جهانی مطرح نمایم؟

و یا سوالات قدرتمندی که به شما نیروی خیلی بالاتری را بدهد. مثل: چگونه میتوانم مثل خدا، قدرت آفریننده گی داشته باشم؟ چگونه میتوانم در عین حال که از زندگی ام لذت میبرم، هر روز میلیاردها ثروت بسازم؟

در واقع سوالات قدرتمند از ذهنتان، پتانسیلهای درون شما را نمایان میکند.

از همه اتفاقات بد و منفی زندگی خودتان، سوالات عالی و نیرو دهنده بپرسید. اینکه من چطور میتوانم از این اتفاق منفی، برای پیشرفت و گسترش زندگی ام استفاده کنم؟

این سوال باعث خواهد شد، پاسخی به شما داده شود که در دل همان اتفاق منفی، یک فرصت عالی گسترش مالی و یا سلامتی برای شما ایجاد شود.

یادتان باشد سوالات دریچه ورود به آگاهی مطلق جهان هستی است. با طراحی سوالات با کیفیت، پاسخهای باکیفیت برای زندگی خودتان جذب میکنید. از این مکانیزم ذهن خود حداکثر استفاده را بکنید.

هر روز صبح بعد از بیدار شدن، یک سوال انرژی زا از خودتان بپرسید، کاری کنید این پرسش کردن عادت روزانه شما شود. اجازه ندهید ابتدای روزتان، ذهن با شرایط محیط شما سوال بپرسد. خودتان از شروع اولین ساعت روز، سوال قدرتمند بپرسید. مثل این سوال که: چطور میتونم امروز شادتر و خوشحالتر و موفقتر باشم؟؟ پاسخ این سوال، شما را در طی روز با شرایطی روبرو خواهد کرد که پاسخش را به وضوح خواهید دید. برای هر روزتان یک سوال مثبت راهکاردهنده طرح  کنید. سعی کنید اغلب اوقات خود را به طراحی سوال بپردازید. ذهن شما در این حالت، برای گرفتن سوالات مثبت شما شرطی میشود.

این بهترین نوع برنامه ریزی ذهن برای خواسته های شماست. بزرگترین تکنیکی که میتوانید بیاموزید و به آن از همین الان عمل کنید، همین تکنیک میباشد. نتایج بسیار شگفت انگیز پرسشهای خودتان را از همان ساعتهای اولیه خواهید دید.

شما با برنامه ریزی ذهن تان برای پرسشهای کوانتومی و هدایتگر، نورافکن مسیر حرکت خود را روش میکنید. دروازه های ورود راه حلها را میگشایید. جریانی از فراوانی و نعمت بر مبنای خواسته های خودتان را مشاهده میکنید.

از همین الان یک دفتر برای سوالات با کیفیت خود انتخاب کنید. شروع کنید به طراحی سوالات قدرتمند بر اساس خواسته های خودتان.

فرض کنید آگاهی مطلق جهان هستی، که پاسخهای کاینات در آن قرار گرفته، در مقابل شماست و اماده و منتظر سوال شماست. با این باور و نگرش پرسشهای خودتان را طرح کنید و منتظر پاسخ باشید. تمرکزتان روی پاسخ باشد. در حین سوال کردن احساس عالی داشته باشید، انگار یک جلسه سوال و جواب دونفره است.

هدفمند سوال کنید. قبلا سوالات خود را بنویسید و جوری ویرایش کنید که پاسخش، راهکاردهنده باشد. شما به یک سیستم بینهایت هوشمند، آگاهی مطلق جهانی متصل هستید، که بدون لحظه ای توقف، به توجه و تمرکز و سوال شما پاسخ میدهد. این فرصت و ظرفیت و توانایی خودتان را از دست ندهید. از آن برای شکوفایی و گسترش زندگی خود در همه زمینه های خوشبختی و سلامتی و پول و ثروت وروابط و هر آنچه که در قالب خواسته های شما می گنجد استفاده کنید.

دوست من، شاید این تکنیک و باور قدرتمند، در کمتر جایی به این اهمیت بیان شده باشد. ولی شما با معجزه توانایی های وجودی خودتان، به شعور مطلق جهان هستی متصل میشوید و یاد میگیرد که چگونه از آن بهترین استفاده رو ببرید.

پس بپرسید تا جواب بگیرید. هر چه را که جستجو کنید، همان را میابید. کاینات و جهان هستی هر لحظه آنلاین منتظر سوالات و درخواست های شما هستند. این فرصت طلایی رو با افکار و توجه منفی به رویداد های جاامعه و مشکلات و مسایل تضعیف کننده، از دست ندهید.

موفقیت و ثروت در کنار شماست. درست پیش روی شماست. کافیه توجه کنید، سوال کنید، بخواهید تا تحویل بگیرید.

 

تحقیق و گردآوری: سعید زاهد

خروج از نسخه موبایل