سعید زاهد

سابلیمینال چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی ؛ فعال کننده و پاکسازی

فرمول قدرتمند متعادل کننده « چاکرا ی سوم »

سابلیمینال چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی ؛ فعال کننده و پاکسازی | Powerful Solar Plexus Chakra Manipura Healing-Balancing-Energizing Formula

توضیحات سابلیمینال چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی ؛ فعال کننده و پاکسازی

چاکرای سوم یا همان چاکرای خورشیدی که در اسکاتلندی به عنوان ” مانیپورا ” شناخته شده است (به معنی “جواهر ناف”)؛ جایی است که ما می توانیم همه اطلاعات، از جمله تمام اطلاعات و تأثیر دیگران بر ما را جمع و تفکیک کنیم.

چاکرای خورشیدی ما قضاوت خوبی می کند و بصیرت خوبی نیز به ما می دهد! حس اینکه ما چه کسی هستیم. رنگی که این چاکرا منتشر می کند زرد یا زرد طلایی است! چاکرای سوم که در جایی بین ناف و قسمت میانی سینه (حدود دو انگشت بالاتر از ناف ) قرار دارد، با عنصر آتش مرتبط است.

چاکرای سوم در واقع جایی است که به ما نشان می دهد وقتی نیاز به راهنمایی داریم چه کنیم.

چاکرای خورشیدی قدرت شخصی ، تصویر خود ، عزت نفس ، شجاعت / ترس ، قدرت اراده ، رانندگی ، عزم و جاه طلبی را در خود محاصره می کند.

این شما را با ایجاد حس قوی از خود ، تعیین مرزهای شخصی و ایجاد عزت نفس و قدرت ، شما را در زندگی راهنمایی می کند. توانایی ایجاد تغییر در زندگی شما و جهان در این چاکرا متولد می شود.

چاکرای خورشیدی، توسط اصل قدرت و عقل کارگردانی می شود. یک چاکرای خورشیدی متعادل باعث افزایش عزت نفس ، احترام به دیگران ، آرامش و ابتکار عمل می شود. شما احساس دوستانه ، شادی و اعتماد به نفس می کنید.

چاکرای متعادل به شما کمک می کند تا زندگی عاطفی عمیق را تجربه کنید و به جهان رفتاری برون گرا و معاشرت بپردازید. این به شما کمک می کند جسارت و اعتماد به نفس داشته باشید و در معرض ریسک قرار بگیرید ، از این رو این چاکراها با رهبر ، کاشف و فرد کاریزماتیک همراه است.

سایر توضیحات سابلیمینال فرمول قدرتمند متعادل کننده

مزایای جسمی تعادل چاکرای سوم :

چاکرای پلکسوس خورشیدی به دستگاه گوارش ، خصوصاً پلکسی معده و هیپوگاستریک متصل است که به انرژی در سوخت رسانی به بدن شما کمک می کند. لوزالمعده غده ای است که معمولاً با آن همراه است.

این چاکرا حاوی شکم فوقانی ، ناف تا قفس دنده ، کبد ، کیسه صفرا ، ستون فقرات میانی ، طحال ، کلیه ، آدرنال ، روده های کوچک ، معده ، متابولیسم ، به ویژه در مورد روند کربوهیدرات ها است.همچنین ، از نظر انرژی ، عزت نفس ، شجاعت ، احساس هویت ، قدرت شخصی و تبدیل آرزوها ، جاه طلبی ها و عواطف را به میل خود ارتقا می بخشد.

این سابلیمینال شامل :

فرکانس های بی شمار ، انرژی برنامه ریزی شده ، مانترهایی مانند “RAM” ، انرژی سنگهای قیمتی و ارتعاشات شفابخش کریستال زرد یاسپر ، زرد لابرودوریت ، سیتریک ، کهربا ، زرد کلسیت ، و Sunstone است که همگی به سمت یک خورشیدی متعادل ، انرژی و سالم Plexus Chakra کار می کنند.

خصوصیات عدم تعادل چاکرای سوم شامل:

زخم معده ، تومورهای روده ، دیابت ، پانکراتیت ، سوء هاضمه ، بی اشتهایی / بولیمیایی ، هپاتیت ، سیروز ، عدم تعادل آدرنال ، آرتروز ، بیماری های روده بزرگ ، تسلط ، کنترل ، تهاجمی ، پراکنده ، اراده ضعیف ، اعتماد به نفس ضعیف ، منفعل ، خجالتی ، ترس ، فاقد اعتماد به نفس ، نگرانی درباره آنچه دیگران فکر می کنند ، قضاوت ، کمال گرایانه ، بیش از حد روشنفکر ، از اقتدار متنفر است. خواستار جنسی ، ناامن جنسی ، دائماً یکی را آزمایش می کنید.

 

– شرایط مورد نیاز برای به دست آوردن مزایا از این فرمول :

– برای به دست آوردن حداکثر مزایای استفاده از این فرمول ، اطمینان حاصل کنید که هنگام گوش دادن ، نشستن یا استراحت در مکانی آرام و چشمانتان هیچ اختلالی در کار نیست ، هنگام انتقال به حالت مراقبه ، روی نفس خود تمرکز کنید.

– گوش دادن با حجم صدای کم

– نیاز به هدفون

سازنده : Quadible Integrity

خروج از نسخه موبایل