چکاپ ذهن : باورهای ثروت و پول

کاربر گرامی ، ضمن تشکر از حضور شما در این سایت ،به استحضار میرساند برای دریافت دوره آموزشی خودشناسی از مسیر مجاز با پشتیبانی کامل و پاسخ به سؤالات در طی دوره فقط به کانال باشگاه ثروت به نشانی زیر
@bashgah_servat
مراجعه فرمایید.
قطعا هر گونه دسترسی به محتوای دوره اموزشی و خرید آن خارج از مسیرهای مجاز یادشده ، و واریز وجه به حسابی غیر از حساب ( امین زاهد بانک پارسیان ) بدون پشتیبانی بوده و مغایر با اصول اولیه خودشناسی و شناخت حقیقت خود که پاکسازی درون از همه موانع اخلاقی و رفتاری خارج از قوانین جهان میباشد و چندان موثر نخواهد بود. این آزمون برای تعیین سطح باورهای شماست، اگر قصد تغیبر زندگی را دارید بعد از تعیین سطح بایستی با یک برنامه ریزی منسجم و قوی بر اساس تمام محتوا و فایل های موجود در همین سایت و نیز کانال تلگرامی باشگاه ثروت نسبت به دریافت آگاهی ها و تفیبر جهت ذهن اقدام شود .
اگر به هر دلیلی امکان تغیبر و انجام برنامه ریزی به تنهایی برای شما میسر نیست، با یک سرمایه گذاری اندک برای تمام زندکی خود، ما « دوره جامع خودشناسی » را برای شما پیشنهاد میدهیم تا با برنامه ریزی دقیق و حرکت پله به پله و با نظارت روی فعالیت ها، تغییرات اساسی را در زندگی خود بصورت آگاهانه ایجاد کنید.

آزمون چکاپ باورها، برای تست موانع و مشکلات در حوزه نظام باورهای شما طراحی شده است. شما با این آزمون به وضعیت الگوهای ذهنی خود در زمینه ثروت و درآمد و شغل پی میبرید. لطفا پاسخ هر سوال را با احساسی که همین لحظه دارید، جواب بدهید . این جملات با دقت و ظرافیت طراحی شده اند تا همه الگوهای نظام باوری شما را بیرون بکشند . برای شروع تغییر در مسیر زندگی ، لازم است باورهای ضعیف و محدودکننده ، شناسایی شده و سپس نسبت به اصلاح و یا حذف آنها اقدام شود . مهمترین مرحله گذر از شرایط فعلی به سمت تغییرات بزرگ در زندگی ، شناختن عوامل ایجاد کننده مشکلات و محدودیتها در زندگی میباشد . باورها هر لحظه با توجه به افکار و توجه ذهن ما در حال شکل گرفتن هستند . اینجوری نیست که ما در گذشته یکسری باورهایی را برای خودمان ساخته ایم و فقط همان باورها دارند برای زندگی ما تصمیم میگیرند. ما هر لحظه با توجه به نوع و شکل افکاری که در ذهن داریم ، در حال شکل دادن الگوها و باورهای ذهنی هستیم . لازم است در هر دوره چند ماهه نسبت به چکاپ باورهای ذهنی اقدام کنیم تا از ورود باورهای جدید و سالم بودن آنها مطمن بشویم.